Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Často kladené otázky
Seznam všech často kladených otázek

Jak hrát "Běh kolem rybníka?"

1) Všichni účastníci závodu začínají se zásobou 20.000 bodů, s níž musejí během celého závodu rozumně hospodařit.

2) Během každého tahu spotřebovávají závodníci libovolný počet bodů ze svého zbývajícího množství. Použité body platí jen v tom kterém tahu a pro všechny příští tahy jsou nenávratně pryč.

3) Závodník, který v daném kole spotřebuje nejmenší počet bodů, padá do rybníka a je vyloučen ze hry. Všechny jeho zbývajici body propadají, aniž by z nich kdokoli cokoli měl. Odevzdá-li více závodníků stejně nízký počet bodů, žbluňknou do vody všichni dotyční. Ve variantě Běh v dešti vypadává i hráč, který v daném kole spotřeboval největší počet bodů.

4) Vstupuje-li závodník do nového kola s prázdým kontem, musí použít 0 bodů a je velice nepravděpodobné, že se na břehu udrží.

5) Hráč, který odevzdá v daném tahu nejvíce bodů (ve variantě Běh v dešti hráč s druhým největším počtem bodů), obdrží prémii ve výši 500 bodů, která se pripočítá k jeho momentální zásobě. Odevzdá-li více závodníků stejně vysoký maximální počet bodů, nedostane prémii žádný z nich.

6) Hráč, který neprovede tah v termínu, odevzdává automaticky stejný počet bodů jako v tahu předchozím. Pozor! V této hře nelze aplikovat žadné volné dny (víkendy, dovolené, svátky).

7) V prvním kole vypadnou automaticky všichni, kteří nevyběhnou, a s nimi i běžící závodník, který odevzdal nejmenší počet bodů. Ve variantě Běh v dešti vypadává i hráč, který odevzdal největší počet bodů.

8) Hra končí v okamžiku, kdy na břehu zůstává jediný hráč (který se stává vítězem), případně všichni spadli do rybníka (nevyhrává nikdo).
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol