Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Archív novinek (ukázat)

Fencer  Budoucnost 1. ledna 2017, 15:39:10
Tak tedy šťastný Nový rok 2017.

Jak možná víte, BrainKing bude letos na scéně již 15. rokem a je to také poslední rok, během kterého se poskytuje oficiální podpora. Od října 2002, kdy byl server spuštěn, se mnoho změnilo a myslím, že je to fér k našim členům, pokud budou s předstihem vědět, co mohou nebo nemohou očekávat.

1) Mohu zajistit, že bude BrainKing fungovat alespoň do konce roku 2017. Od toho okamžiku vše poběží i dále, ale bez jakékoliv záruky. Například by se mohlo stát, že se server zasekne na hodně dlouhou dobu, pokazí se některá důležitá funkce kvůli nečekané chybě, hry propadnou překročením času bez logické příčiny, atd. Na druhé straně je BrainKing docela zralý produkt a mnoho obvyklých situací dokáže sám opravit, ale i tak je vhodné, aby o tom hráči věděli.

2) Nebudou se vracet peníze za žádný druh členství. Na tuto zprávu bude odkazovat stránka placeného členství, takže bude každý včas informován, že objednávka může být riskantní a nedoporučuje se pro ty, kteří očekávají bezchybnou a výkonnou službu bez jakýchkoliv výpadků.

3) Rovněž není vyloučeno, že počínaje lednem 2018 by mohl být BrainKing náhle vypnut bez předchozího varování. Pokud se tak stane, aktivní členství nebudou zrušena, pouze se jejich odpočet zbývajících dnů zastaví po celou dobu neaktivity.

Nicméně je tu stále šance, že se objeví opravdový herní nadšenec, který by byl ochoten odkoupit BrainKing a znovu oživit vývoj nových her a funkcí. Takže pokud máte zájem, případně znáte někoho takového, neváhejte mě kontaktovat. Pouze vážné nabídky, prosím.

Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol