Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Archív novinek (ukázat)

Fencer  Vánoční akce 29. listopadu 2007, 08:23:26
Změněno uživatelem Fencer (29. listopadu 2007, 11:55:48)
Vánoční akce! Máme téměř prosinec a jako v předchozích letech, i letos přinášíme naši speciální vánoční akci. Tentokrát se nejedná o pouhý měsíc zdarma k předplacenému členství, každý má šanci získat až 100% bonus v populárním systému barevných kódů. Rád bych připomenul pravidla této akce:

Pokaždé, kdy uvidíte malou blikající žárovku na Hlavní stránce, budete vědět, že některý z bonusů je aktivní a může být použit. Každopádně se nevyplácí váhat příliš dlouho - jisté typy bonusů (zejména ten, který přidává 100% k objednané délce členství) mohou být aktivní pouze několik minut. Bonusy mohou být aplikovány, pouze tehdy, je-li objednaná délka členství na 1 rok nebo více a nejedná se o platbu pomocí Mozků.

Akce bude trvat do konce tohoto roku. Kromě toho jsme se rozhodli přidat jedno pěkné vylepšení - pro aktivaci bonusu není nutno zaslat peníze do 72 hodin (jako dřív), platba musí být obdržena do konce tohoto roku - tedy do 31. prosince 2007, 23:59:59. Je tomu tak z důvodu, že bychom rádi umožnili získat bonus každému uživateli, včetně těch, kteří platí bankovním převodem nebo podobnými pomalejšími metodami.

Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol