Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Archív novinek

<< <   1 2 3 4   > >>
Fencer  Vánoční akce 23. listopadu 2006, 08:41:22
Změněno uživatelem Fencer (2. prosince 2006, 17:35:30)
Vánoční akce! Jako v předchozích letech, i tentokrát přinášíme naši speciální vánoční akci:

1) Každý, kdo si předplatí kterýkoliv druh placeného členství (případně prodlouží stávající) a stihne to provést do konce roku 2006, automaticky získá 1 měsíc téhož členství ZDARMA jako vánoční dárek.

2) Poslední šance objednat si Černou věž (která nikdy nevyprší) a získat druhou zcela zadarmo! To znamená, že zaplatíte za vlastní Černou věž a poté vyberete jiného hráče, který obdrží totéž členství. DŮLEŽITÉ! Toto je poslední akce tohoto druhu. Po 31. prosinci 2006 již nebudou vznikat další speciální nabídky, týkající se Černých věží.

Fencer  Estonština 12. listopadu 2006, 21:16:54
Změněno uživatelem Fencer (15. listopadu 2006, 09:40:04)
Možná jste si všimli, že vlajková sekce, která odráží aktuální stav všech podporovaných lokalizací BrainKingu, změnila svůj tvar z obdélníkových 15 obrázků (3 řádky) na pěkný čtverec 4x4 vlajek, což znamená, že celkový počet překladů byl zvýšen na šestnáct. Novinkou je estonština a naše díky směřují k týmu překladatelů, jenž naleznete zde.

Fencer  Listopadová akce 1. listopadu 2006, 21:46:13
Změněno uživatelem Fencer (5. listopadu 2006, 08:07:35)
Listopadová akce BrainKingu byla odstartována a netýká se Akčních bodů:

1) Aby byla naše sada šachových figurek kompletní, Brain střelec je novou úrovní členství, která byla právě vypuštěna. Její možnosti jsou ekvivalentní úrovni Brain jezdec, ale může být objednána pouze jako měsíční předplatné za 60 Kč. Je to dobrá příležitost pro každého, kdo by chtěl vyzkoušet placené členství za minimální cenu.

2) Vzhledem k tomu, že rádi přidáváme k novým vlastnostem něco speciálního, ani nová úroveň členství není výjimkou. Každý, kdo si objedná a zaplatí členství Brain střelec během listopadu 2006, obdrží 1 měsíc zdarma jako bonus.

3) Ostatní platící členové mohou rovněž využít akce tohoto měsíce. Každý s úrovní Brain jezdec nebo vyšší, kdo objedná a zaplatí členství Brain střelec pro někoho jiného (během listopadu 2006), obdrží 1 měsíc zdarma ke svému vlastnímu členství. To znamená, například, máte-li úroveň Brain věž, můžete získat další rok tohoto členství za pouhých 720 Kč (místo 800) tak, že pořídíte členství Brain střelec dvanácti uživatelům.

Fencer  Říjnová akce 1. října 2006, 10:21:19
Změněno uživatelem Fencer (7. října 2006, 17:49:10)
Poslední čtvrtletí tohoto roku právě začalo a BrainKing ohlašuje Říjnovou akci:

1) Akční body - tato populární (a zatracovaná) soutěž pokračuje, nicméně s cenami je to tentokrát trochu pozměněné:
 • ?. místo: 2 roky členství Brain věž
 • Zbytek z 1. - 10. míst: tajná cena
Co to má znamenat? První cenu obdrží jedna z prvních 10 pozic. V tomto okamžiku je již rozhodnuto, která to bude, ale tato skutečnost bude odhalena až po skončení soutěže. A ostatní ceny pro prvních 10 umístěných jsou neznámé. Mohou být lepší, mohou být horší.

2) Napište zajímavé články a získejte členství zdarma! - po velkém úspěchu z minulého měsíce této příležitosti sdílet myšlenky a zkušenosti jsme se rozhodli prodloužit možnost obdržet Mozky za originální články. Pokud jsou vám detaily neznámé, přečtěte si všechny informace a pravidla zde.

3) Speciální cena - čeká na šílence, který prolomí hranici 10,000 tahů za den.

Fencer  Zářijová akce 1. září 2006, 09:36:52
Změněno uživatelem Fencer (2. září 2006, 11:24:21)
Letní prázdniny jsou u konce (pro nás, kteří žijí na severní polokouli) a BrainKing ohlašuje novou měsíční akci pro uživatele:

1) Vylepšení Akčních bodů - algoritmus pro tajné body byl modifikován, abychom jej lépe přizpůsobili všem uživatelům ze všech zemí. Počínaje dnešním dnem je můžete nalézt na mnohem více stránkách, než dřív, dokonce i na blogu BrainKing.info, a jejich umístění se dokáže lehce měnit ze dne na den. Mimo to se získané tajné body neobjeví ve vaší statistice okamžitě - proces je lehce zpožděn kvůli nové metodě jejich přesného výpočtu. Přečtěte si stránku Akční body pro podrobnosti.
 • 1. místo: 2 roky členství Brain věž
 • 2. - 3. místo: 1 rok členství Brain věž
 • 4. - 5. místo: 6 měsíců členství Brain věž
 • 6. - 10. místo: 150 Mozků
 • 50 Mozků pro všechny uživatele z prvních 50 pozic
Jeden důležitý detail - kdo vyhrál členství v srpnové soutěži akčních bodů, nemůže jej vyhrát znovu v září.

2) Napište zajímavé články a získejte členství zdarma! - Září je měsícem článků, které chci shromažďovat od vás a následně publikovat na novém serveru, jenž bude spuštěn později v tomto měsíci. Přečtěte si všechny informace a pravidla zde. Momentálně jsou k dispozici pouze v angličtině, do dalších jazyků budou přeloženy co nejdříve.

3) Herní bonus zadarmo pokračuje! - Každý, kdo si objedná libovolné placené členství (nebo prodlouží stávající), získá zdarma jednu hru z tohoto seznamu: Crystal Cave Gold, Trick Ball, Fireman's Adventures, Rock'n'Roll 2004, Electric Eddie, ArcaMania, ArcaMania 2, Troll.

4) Bonus k hernímu bonusu zadarmo - poté, co tento měsíc skončí, vylosujeme jednoho uživatele, který využil předchozího bodu 3), a ten obdrží ještě jednu hru zcela zdarma: Jets'n'Guns nebo Undercroft.
Herní bonus je výsledkem naší spolupráce s 300AD.com a Rake in Grass.

Fencer  Srpnová akce 1. srpna 2006, 00:01:25
Změněno uživatelem Fencer (3. srpna 2006, 20:37:51)
Srpnová akce! Toto je doposud nejrozsáhlejší měsíční akce na BrainKingu a obsahuje čtyři body:

1) Více Akčních bodů - zvýšili jsme počet bodů za nové uživatele/členy a přidali tajné body. Rovněž tu máme nové pravidlo - body mohou získat jen uživatelé, kteří si nevypnuli zobrazování reklamních bannerů (aby se otestovaly vylepšené vlastnosti). Přečtěte si stránku Akční body pro podrobnosti.
 • 1. místo: 2 roky členství Brain věž
 • 2. - 3. místo: 1 rok členství Brain věž
 • 4. - 5. místo: 6 měsíců členství Brain věž
 • 6. - 10. místo: 150 Mozků
 • 100 Mozků pro 10 náhodně vybraných uživatelů z prvních 50 pozic
Jeden důležitý detail - kdo vyhrál členství v červencové soutěži akčních bodů, nemůže jej vyhrát znovu v srpnu.

2) Speciál pro černé věže - vzhledem k úspěchu květnové akce ji opět přinášíme a tentokrát s malým vylepšením. Každý, kdo si pořídí členství Černá věž (která nikdy nevyprší), smí buď zvolit jiného uživatele, který obdrží totéž členství zdarma, nebo nás požádat o novou vlastnost BrainKingu (s výjimkou auto-pass ), která bude implementována s nejvyšší prioritou. Pochopitelně, taková žádost musí být rozumná a naprogramovatelná.

3) Herní bonus zadarmo - každý, kdo si objedná libovolné placené členství (nebo prodlouží stávající), získá zdarma jednu hru z tohoto seznamu: Crystal Cave Gold, Trick Ball, Fireman's Adventures, Rock'n'Roll 2004, Electric Eddie, ArcaMania, ArcaMania 2, Troll.

4) Bonus k hernímu bonusu zadarmo - poté, co tento měsíc skončí, vylosujeme jednoho uživatele, který využil předchozího bodu 2) nebo 3), a ten obdrží ještě jednu hru zcela zdarma: Styrateg, Jets'n'Guns nebo Undercroft.
Herní bonus je výsledkem naší spolupráce s 300AD.com a Rake in Grass.

Fencer  Červencová akce 1. července 2006, 00:01:09
Změněno uživatelem Fencer (4. července 2006, 07:53:46)
1) Dobré zprávy! (zejména pro zahraniční hráče) Díky pomoci uživatele Eriisa jsme mohli obnovit možnost plateb přes PayPal, čímž se vyřešil nedávný problém s tímto platebním systémem na BrainKingu.

2) Červencová akce! Tento měsíc zkusme něco odlišného. Abychom otestovali, co všechno naše servery vydrží (a současně poskytli hráčům další možnost soutěžit mezi sebou), červenec se stává měsícem Akčních bodů. Pokud toto zkušební období přinese pozitivní výsledky, není vyloučeno, že bodový systém bude pokračovat i v následujících měsících. A pro vyšší motivaci začněme s atraktivními cenami:
 • 1. místo: 3 roky členství Brain věž
 • 2. - 3. místo: 2 roky členství Brain věž
 • 4. - 5. místo: 1 rok členství Brain věž
 • 6. - 10. místo: 200 Mozků
Přečtěte si, prosím, pravidla a další informace zde. Jak můžete vidět, systém je oddělený pro platící členy a pěšce, což dohromady dává celých 20 cen, které budou na konci července rozděleny. Je rovněž možné obdarovat jiného uživatele, pokud vyhrajete a nebudete mít zájem cenu využít.
Návrhy na vylepšení tohoto systému jsou samozřejmě vítány.

Fencer  PayPal 14. června 2006, 19:38:14
Změněno uživatelem Fencer (4. července 2006, 07:49:02)
DŮLEŽITÁ ZPRÁVA: (týkající se především zahraničních uživatelů) Vzhledem k neustálým problémům s firmou PayPal bude tento způsob plateb na BrainKingu ukončen ke dni 20. června 2006 (poslední den akceptování plateb přes PayPal). Máte-li v plánu použít PayPal k zakoupení členství, učiňte tak, prosím, co nejdříve. Všechny ostatní platební možnosti (bankovní převod, MoneyBookers, American Express, peníze v hotovosti) zůstávají beze změny a není vyloučeno, že se k nim brzy přidá ještě jedna, úplně nová.

Připomínka červnové akce! Tento měsíc je věnován akci 2+1. Každý, kdo si zaplatí nové dvouleté nebo prodlouží stávající členství o dva roky, má možnost vybrat jiného uživatele, jenž obdrží jeden rok téhož členství zdarma.

Fencer  Červnová akce 1. června 2006, 10:06:48
Změněno uživatelem Fencer (14. června 2006, 17:57:27)
Červnová akce! Tento měsíc je věnován akci 2+1. Každý, kdo si zaplatí nové dvouleté nebo prodlouží stávající členství o dva roky, má možnost vybrat jiného uživatele, jenž obdrží jeden rok téhož členství zdarma.
Rovněž jsem přidal novou hru (před dvěma týdny ) s názvem Nejasné šachy, která pochází od hráče jménem nabla.

Fencer  Květnová akce 1. května 2006, 19:02:04
Změněno uživatelem Fencer (14. června 2006, 17:56:47)
Díky nápadu hráče Groucho, který již této možnosti využil, Květnová Akce se týká členství Černá Věž (která nikdy nevyprší). Každý, kdo si zaplatí tento druh členství (na stránce Placené členství, volba "navždy"), může vybrat jiného uživatele, jenž obdrží totéž členství zdarma.
A málem jsem zapomněl oznámit novou hru Řadovka, která byla přidána zhruba před týdnem.

Fencer  Go 14. dubna 2006, 18:53:21
Změněno uživatelem Fencer (14. června 2006, 17:56:10)
BrainKing přináší, po dlouhém čekání (ano, má ženuška po mně tuto hru žádala již od prosince 2002, tedy toto jest pro ni), jednu z nejstarších a nejpopulárnějších her na světě - Go - a jeho dvě menší varianty, Go 9x9 a Go 13x13. Prosím, přečtěte si pravidla této hry na BrainKingu i v případě, že víte, jak ji hrát.
A dále ještě, jako malý bonus, přírůstek do rodiny "spojit do řady" s názvem Connect6.

Fencer  Barvy figurek 13. dubna 2006, 09:39:03
Změněno uživatelem Fencer (14. června 2006, 15:08:18)
Vzhledem k tomu, že současný systém barev figurek na BrainKingu (bílý vždy začíná hru) není vhodný pro všechny typy her a další hry budou brzo přidány, rozhodl jsem se opravit tento problém v globálním měřítku.
Po aplikování opravy bude v některých hrách začínat černý (dáma, pente, šógi, go, atd.) nebo červený (čínské šachy) a tato skutečnost bude zvýrazněna na stránkách herních pozvánek. Rovněž se projeví na všech ostatních hrách (běžících nebo ukončených), takže nebuďte překvapeni, pokud se barva vašich figurek změní z bílé na černou atd. Jedná se pouze o vizuální opravu, nic jiného se nezmění.
Toto vylepšení bude aktivní během jednoho nebo dvou dnů, současně s vypuštěním hry Go.

Fencer  Dubnová akce 1. dubna 2006, 08:00:06
Změněno uživatelem Fencer (14. června 2006, 15:07:37)
Dubnová akce! Tento měsíc je věnován inzerci zdarma na BrainKingu. Každý, kdo si zaplatí nové nebo prodlouží stávající členství, může umístit textovou inzerci do pravého sloupce (viz sekce Dubnová akce na BrainKingu) a propagovat vlastní stránky nebo libovolné oblíbené stránky zadarmo. Délka zobrazování inzerátu závisí na délce a úrovni objednaného členství:
 • 2 dny za půlroční Brain věž, 5 dnů za roční Brain věž, 12 dní za dvouroční Brain věž.
 • 1 den za půlročního Brain jezdce, 3 dny za ročního Brain jezdce, 7 dní za dvouročního Brain jezdce.
 • Ostatní druhy členství se budou řešit individuálně.</ul>
  Samozřejmě, že propagované stránky musí být legální - žádné porno, warez, teroristi atd. nejsou povoleny. Stránka se statistikou kliků na inzerát bude příslušné osobě rovněž zpřístupněna.
  Jednotlivé inzeráty budou "serializovány" - nový se objeví poté, co vyprší zobrazování předchozího.

Fencer  Březnová akce 1. března 2006, 07:46:34
Změněno uživatelem Fencer (28. dubna 2006, 12:49:48)
Březnová akce! BrainKing nabízí velmi speciální bonus pro tento měsíc - každý, kdo si zaplatí nové nebo prodlouží stávající členství, může vytvořit turnaj se stejným členstvím jako cenou pro vítěze zadarmo. Pro vytvoření turnaje je potřeba mít členství Brain věž nebo vyšší, buď před nebo po zaplacení členství.

Fencer  Zápasy družstev 23. února 2006, 07:31:48
Změněno uživatelem Fencer (28. dubna 2006, 12:44:37)
1) BrainKing představuje zápasy družstev mezi společenstvy - systém podobný turnajům družstev, nicméně založený na individuálních výzvách jednoho společenstva jinému. Výzvy mohou být vytvořeny kapitánem družstva na stránce společenstva.

2) Připomínka únorové akce! Jako každý měsíc v tomto roce, i v únoru je uživatelům nabídnuto něco speciálního ohledně placeného členství - každý, kdo si zaplatí nové nebo prodlouží stávající členství, má 50% šanci na získání 50% bonusu zdarma. Např. z jednoho roku se takto může stát rok a půl (6 měsíců zdarma), při zaplacení dvouletého členství je naděje na celý rok zadarmo atd. Pravděpodobnost úspěchu bude určena naprosto nezávislým a spravedlivým algoritmem v okamžiku zpracování platby a žádný uživatel nebude zvýhodněn oproti ostatním.

3) Vzhledem k měnícímu se kurzu zahraničních měn a stoupajícím nákladům na provoz je nutné odpovídajícím způsobem upravit ceny placeného členství v Eurech. Počínaje 1. březnem 2006 bude cena členství zvýšena o 2 Eura ve všech kategoriích. Ceny v českých korunách zůstávají nezměněny.

Fencer  Sad news 15. února 2006, 18:46:49
Změněno uživatelem Fencer (21. dubna 2006, 09:42:28)
BrainKing would like to pay its respects to a much loved and valued member of the site who sadly passed away yesterday (February 14th 2006). Bumble was a shining light here and he will be missed by many. Our deepest condolences go to his family.
Thank you everyone for all the messages and support. Please hold any questions about bumble at this time. It is a difficult time. Thank you for your consideration.

Fencer  Únorové změny 1. února 2006, 09:11:40
Změněno uživatelem Fencer (21. dubna 2006, 09:40:47)
BrainKing přináší následující novinky a oznámení:

1) Vylepšený turnajový systém - kromě úprav současného systému a opravy několika chyb byla přidána podpora pro turnaje typu vyřazovací pavouk a turnaje o ceny se vstupním poplatkem (první turnaj). Mimo to je ode dneška možné vytvářet rybníky ve společenstvech a přidávat nové typy her do existujících Schodů.

2) Únorová akce! Jako každý měsíc v tomto roce, i v únoru je uživatelům nabídnuto něco speciálního ohledně placeného členství - každý, kdo si zaplatí nové nebo prodlouží stávající členství, má 50% šanci na získání 50% bonusu zdarma. Např. z jednoho roku se takto může stát rok a půl (6 měsíců zdarma), při zaplacení dvouletého členství je naděje na celý rok zadarmo atd. Pravděpodobnost úspěchu bude určena naprosto nezávislým a spravedlivým algoritmem v okamžiku zpracování platby a žádný uživatel nebude zvýhodněn oproti ostatním.

3) Vzhledem k měnícímu se kurzu zahraničních měn a stoupajícím nákladům na provoz je nutné odpovídajícím způsobem upravit ceny placeného členství v Eurech. Počínaje 1. březnem 2006 bude cena členství zvýšena o 2 Eura ve všech kategoriích. Ceny v českých korunách zůstávají nezměněny.

Fencer  Italština 24. ledna 2006, 22:57:01
Změněno uživatelem Fencer (30. ledna 2006, 20:51:10)
BrainKing vypouští svoji již patnáctou plnou lokalizaci. Tentokrát můžeme potěšit všechny italsky mluvící herní nadšence a poslat naše díky překladatelům cardinal, Charlie IT, arpa, raraschek, pergioco, francescolr, niccar, lunedith a Marfitalu :-)

Fencer  Čínština 8. ledna 2006, 08:54:44
Změněno uživatelem Fencer (30. ledna 2006, 20:51:51)
1) BrainKing s potěšením oznamuje kompletní lokalizaci do čínštiny jakožto výsledek skvělé práce uživatelů redsales a catherineqq. Doufáme, že tento významný mezník přiblíží náš server všem hráčům deskových her i na východní polokouli.
2) Prosinec máme za sebou, tak tedy spusťme novou akci, zvanou Lednové Mozky! Každý, kdo si předplatí kterýkoliv druh placeného členství (případně prodlouží stávající) a stihne to provést do konce ledna 2006, automaticky zdarma obdrží 200 Mozků pro použití v novém turnajovém systému, který by měl být vypuštěn v únoru. Veškeré detaily budou včas zveřejněny na stránce Mozků.

Fencer  Lednové Mozky 5. ledna 2006, 07:46:18
Změněno uživatelem Fencer (10. ledna 2006, 08:22:47)
1) Čas pro hry bude opět spuštěn dnes večer, zhruba v 18:00. Ujistěte se, prosím, že žádná z her, v nichž jste na tahu, nemá záporný zbývající čas.
2) Prosinec máme za sebou, tak tedy spusťme novou akci, zvanou Lednové Mozky! Každý, kdo si předplatí kterýkoliv druh placeného členství (případně prodlouží stávající) a stihne to provést do konce ledna 2006, automaticky zdarma obdrží 200 Mozků pro použití v novém turnajovém systému, který by měl být vypuštěn v únoru. Veškeré detaily budou včas zveřejněny na stránce Mozků.

Fencer  Krátký výpadek 3. ledna 2006, 22:45:35
Změněno uživatelem Fencer (10. ledna 2006, 08:23:49)
Vzhledem k problému s jedním z našich disků, BrainKing nebyl přístupný zhruba 30 hodin. Nyní je všechno v pořádku a opraveno, nicméně čas pro hry zůstane pozastaven alespoň 24 hodin, abychom měli jistotu, že žádný další problém nemůže nastat.

Fencer  Nový rok 1. ledna 2006, 20:09:31
Změněno uživatelem Fencer (10. ledna 2006, 08:24:40)
Všechny operace s archivními databázemi proběhly v pořádku a BrainKing funguje bez problémů. Pozastavený čas pro hry bude opět spuštěn během jednoho nebo dvou dní.

Fencer  Konec roku 28. prosince 2005, 10:48:29
Změněno uživatelem Fencer (10. ledna 2006, 08:25:16)
1) Zhruba na přelomu roků 2005/2006 (pravděpodobně 1. ledna k večeru) proběhne plánovaný výpadek BrainKingu z důvodu přesouvání dat do archivních databází. Celá akce by neměla přesáhnout 1 hodinu. Čas pro hry bude v té době pro jistotu vypnut.
2) Ještě stále zbývá několik dní pro ty, co doposud nevyužili Vánoční akce! Každý, kdo si předplatí kterýkoliv druh placeného členství (případně prodlouží stávající) a stihne to provést do konce roku 2005, automaticky získá 1 měsíc téhož členství ZDARMA jako vánoční dárek.

Fencer  Kulová žabka 10. prosince 2005, 13:32:03
Změněno uživatelem Fencer (23. prosince 2005, 08:13:53)
1) Ohlášaný výpadek je u konce a vše pracuje bez problémů. Pozastavený čas pro hry bude opět spuštěn zítra, 11. prosince 2005, kolem 9:00.
2) Přidal jsem variaci na žabku s názvem Kulová žabka.
A ještě připomenutí:
Vánoční akce! Jako v předchozích letech, i tentokrát přinášíme naši speciální vánoční akci. Každý, kdo si předplatí kterýkoliv druh placeného členství (případně prodlouží stávající) a stihne to provést do konce roku 2005, automaticky získá 1 měsíc téhož členství ZDARMA jako vánoční dárek.

Fencer  Plánovaný výpadek 9. prosince 2005, 12:56:11
Změněno uživatelem Fencer (10. prosince 2005, 10:33:47)
Na sobotu 10. prosince 2005, 11:00 je plánován krátkodobý výpadek BrainKingu v důsledku upgrade některých hardwarových komponent. Celá akce by neměla trvat déle než 2 hodiny. Po jejím skončení bude dočasně pozastaven čas pro hry, aby se zabránilo překročení času u her s nízkou časovou kontrolou (1 hodina a podobné).

Fencer  Vánoce 16. listopadu 2005, 13:03:43
Změněno uživatelem Fencer (20. listopadu 2005, 15:05:33)
Vánoční akce! Jako v předchozích letech, i tentokrát přinášíme naši speciální vánoční akci. Každý, kdo si předplatí kterýkoliv druh placeného členství (případně prodlouží stávající) a stihne to provést do konce roku 2005, automaticky získá 1 měsíc téhož členství ZDARMA jako vánoční dárek.

Fencer  Španělština 13. listopadu 2005, 18:50:54
Změněno uživatelem Fencer (14. listopadu 2005, 11:52:02)
S potěšením můžeme ohlásit třináctou lokalizaci našeho serveru. BrainKing je plně přeložen do španělštiny a naše díky letí k hráčům PhatPlaya, Jofaserimon, Marfitalu, Matarilevich a jejich asistentovi jménem diogenes :-)

Fencer  BrainKing v ruštině 9. listopadu 2005, 20:02:07
Změněno uživatelem Fencer (14. listopadu 2005, 08:23:48)
Přišel čas oznámit a přidat dvanáctý jazyk, do kterého je BrainKing plně přeložen. Díky skvělé práci uživatelů ergart a Crasto s pomocí uživatele Yuri, s potěšením můžeme vypustit BrainKing v ruštině.

Fencer  Pozastavený čas 8. listopadu 2005, 22:38:22
Změněno uživatelem Fencer (9. listopadu 2005, 07:19:08)
Databázový systém byl úspěšně upgradován. Aby se zabránilo překročení času v důsledku krátkého výpadku, čas pro hry byl dočasně pozastaven. Bude opět nastartován zítra.

Fencer  Plánovaný výpadek 7. listopadu 2005, 13:35:41
Změněno uživatelem Fencer (8. listopadu 2005, 11:50:45)
Na úterý 8. listopadu 2005, 19:00 je plánován krátkodobý výpadek BrainKingu v důsledku upgrade databázového systému. Celá akce by neměla trvat déle než 2 hodiny. Po jejím skončení bude dočasně pozastaven čas pro hry, aby se zabránilo překročení času u her s nízkou časovou kontrolou (1 hodina a podobné).

Fencer  Schody na BrainKingu 3. listopadu 2005, 09:54:01
Změněno uživatelem Fencer (5. prosince 2005, 13:16:58)
BrainKing přináší Schody - další systém, který porovnává hráče podle jejich schopností, jakožto alternativu k turnajům a BKR žebříčkům. Veškerá pravidla jsou k dispozici zde.

Fencer  Zdvojovací kostka 15. října 2005, 20:54:45
Změněno uživatelem Fencer (19. října 2005, 07:05:32)
Jak si již někteří všimli, přidal jsem možnost vytvořit hry se zdvojovací kostkou pro všechny typy backgammonu. Je-li vám pojem zdvojovací kostky neznámý, přečtěte si, prosím, aktualizovaná pravidla backgammonu, obsahující všechny detaily.

Fencer  Dvě šachové varianty 28. září 2005, 17:03:45
Změněno uživatelem Fencer (29. září 2005, 14:26:21)
Jak bylo slíbeno na září, BrainKing přináší Capablancovy šachy jako náhradu za odstraněné Gotické šachy. A protože nerad vypouštím nové hry osamocené, přidal jsem ještě Los Alamos šachy, abychom zarovnali počet šachových variant na pěkné číslo 25.

Fencer  BKR je přepočítáno 27. září 2005, 07:22:17
Změněno uživatelem Fencer (27. září 2005, 19:49:14)
Ohlášené přepočítání BKR bylo provedeno včetně vygenerování historie. Chyba ve výpočetním vzorci byla opravena a současné hodnoty jsou správné.

Fencer  Plánovaný výpadek 19. září 2005, 13:58:33
Změněno uživatelem Fencer (20. září 2005, 18:21:11)
Vzhledem k tomu, že byla objevena menší chyba v systému a výpočtu BKR, historie BKR se znovu vygeneruje. Z tohoto důvodu je na úterý 27. září 2005, 7:00 plánován krátkodobý výpadek BrainKingu. Celá akce by neměla trvat déle než 1 hodinu. Poté, co bude ukončena, mohou se hodnoty BKR jevit poněkud nižší, než dřív, nicméně tentokrát budou rozhodně správně.

Fencer  Nákupní košíky 14. září 2005, 13:18:33
Změněno uživatelem Fencer (18. září 2005, 08:32:12)
Vytvořil jsem nový systém placení na BrainKingu (nákupní košíky) pro veškeré poskytované služby - členství, trička atd. Měl by podstatně zjednodušovat transakce, přehledně zobrazovat aktuální stav objednávek a eliminovat předchozí problémy.
Navštivte stránky Placené členství a Mozky pro podrobnosti.

Fencer  Bankovní převody a odstranění gotických šachů 26. srpna 2005, 23:08:07
Změněno uživatelem Fencer (28. srpna 2005, 22:47:04)
1) Po té, co proběhlo několik experimentů a úspěšných transakcí z různých zemí (Spojené státy, Německo, Slovensko, Jihoafrická republika), s potěšením mohu oznámit nový způsob plateb na BrainKingu, zejména pro zahraniční uživatele, kteří nevlastní kreditní kartu ani PayPal konto. Detaily lze nalézet v sekci 4 - bankovní převod (mezinárodní).
2) Vzhledem k permanentním problémům s tvůrcem hry Gotické šachy jsem se rozhodl provést následující akce:
a) Po 31. srpnu 2005 již nebude možné vytvářet nové hry/turnaje tohoto typu. Hry odstartované před uvedeným datem zůstanou beze změny.
b) Dne 1. ledna 2006 proběhne kompletní odstranění Gotických šachů ze serveru a jejich nahrazení velmi podobnou variantou Capablancovy šachy, která ovšem není zatížena žádnou licencí nebo patentem, tedy nemohou nastat problémy stejného druhu v budoucnu. Je velmi pravděpodobné, že se tu Capablancovy šachy objeví ještě během září 2005.
Rád bych zdůraznil, že se jedná o výjimečnou situaci, která jednoduše nemůže nastat u jiného druhu hry na BrainKingu. Nicméně, integrita a budoucnost našeho serveru vždy znamená nejvyšší prioritu, i za cenu ztráty několika hráčů v důsledku jedné chybějící hry.

Fencer  Nová pravidla pro BKR 24. srpna 2005, 10:20:38
Změněno uživatelem Fencer (26. srpna 2005, 10:13:58)
Jak jste si možná již všimli, máme tu několik vylepšení systému BKR a žebříčků:

1) Limit stanovený maximální hodnotou BKR (původně 2700) byl zrušen. Není žádný důvod držet jej a ponechat silné hráče zaseknuté na tomto maximu.

2) Aby žebříčky BKR přesněji popisovaly skutečnou situaci, všichni hráči, kteří nehrají příslušnou hru aktivně, jsou odstraněni z žebříčků. Aktivita se měří časem poslední ukončené hodnocené hry odpovídajícího druhu a je nastavena na 1 měsíc pro neplatící členy a 6 měsíců pro platící. Jednoduše řečeno, tato vlastnost zabraňuje neaktivním hráčům s vysokým BKR, aby zůstávali na vrcholech žebříčků donekonečna.

Fencer  Pět nových her 21. srpna 2005, 07:42:29
Změněno uživatelem Fencer (23. srpna 2005, 20:35:27)
BrainKing dnes přináší pět nových her - Leganovy šachy, Jezdcové šachy, PahTum, Hasami šógi a Velké šachy.
Krátký výpadek (asi 1-2 hodiny) je plánován na středu 24. srpna 2005, 7:00, z důvodu vylepšení pravidel pro výpočet BKR (odstranění limitu 2700 bodů, odstranění neaktivních hráčů z tabulek BKR, atd.) a regenerování historií BKR.

Fencer  Xiangqi a Shogi 12. srpna 2005, 09:25:53
Změněno uživatelem Fencer (13. srpna 2005, 17:08:09)
BrainKing představuje dvě nové hry, které jsou velmi populární po celém světě - Xiangqi (čínské šachy) and Shogi (japonské šachy). Vzhledem k tomu, že se jedná o zcela nové hry na našem serveru a zejména z počátku se mohou objevit drobné chyby, doporučuji testovat s vyšším počtem dnů na tah, abych měl možnost případné nedostatky opravovat včas :-)
V tomto okamžiku jsou hry k dispozici s západním typem figurek (což by mělo být pohodlnější pro hráče, kteří nejsou obeznámeni s čínskými a japonskými symboly). Originální čínské a japonské figurky budou přidány později, společně s nastavitelnými velikostmi figurek a hrací desky.

Fencer  Plánovaný výpadek 9. srpna 2005, 15:37:13
Změněno uživatelem Fencer (9. srpna 2005, 21:06:47)
Na středu 10. srpna 2005, 9:00 je plánován krátkodobý výpadek BrainKingu v důsledku instalace vylepšeného zálohovacího systému. Celá akce by neměla trvat déle než 1 hodinu.

Fencer  Testovaní perioda ukončena 28. července 2005, 16:46:13
Změněno uživatelem Fencer (28. července 2005, 18:13:36)
Čas pro hry bude znovu spuštěn zítra v pátek 29. července 2005, 18:00. Ujistěte se, že žádná z vašich her (v níž jste na tahu) neukazuje záporný zbývající čas (pokud ano, doporučuji provést tah). Turnaje a rybníky by měly fungovat již dnes.

Fencer  Pozastavený čas 26. července 2005, 22:30:14
Změněno uživatelem Fencer (27. července 2005, 23:30:28)
Vzhledem k nedávným změnám na aplikačním serveru, všechny timeouty a ostatní pravidelné události (turnaje, rybníky) byly pozastaveny. Testovací doba by měla být ukončena zítra. Děkujeme za pochopení.

Fencer  Plánovaný výpadek 18. července 2005, 10:23:51
Změněno uživatelem Fencer (21. července 2005, 15:54:09)
Na úterý 26. července 2005, 18:00 je plánován krátkodobý výpadek BrainKingu jakožto důsledek konvertování aplikačního serveru. Celá akce by neměla trvat déle než 2-3 hodiny.

Fencer  Francouzština 27. června 2005, 13:57:53
Změněno uživatelem Fencer (7. srpna 2005, 19:47:49)
Zdá se, že přidávání nových jazyků na BrainKing se stane pravidelným rituálem. Díky skvělé práci, kterou odvedl rabbitoid s asistencí hráčů Cerise a tycho, můžeme začít novou dekádu podporovaných lokalizací a číslo 11 náleží francouzštině.

Fencer  Švédština je desátým jazykem 16. června 2005, 10:18:46
Změněno uživatelem Fencer (7. srpna 2005, 19:48:50)
Rád bych oznámil, že sbírka podporovaných jazyků na BrainKingu dosáhla čísla 10. Švédský překlad byl poskytnut uživateli Hasurami a Andersp :-)

Fencer  Esperanto a rumunština 13. června 2005, 07:53:25
Změněno uživatelem Fencer (7. srpna 2005, 20:56:41)
S potěšením mohu opět oznámit přidání dvou nových jazyků, do nichž je BrainKing kompletně lokalizován. Hrdiny dne se stávají estanto, který přeložil BrainKing do esperanta s menší asistencí hráče martinbr, a cicko, která má na svědomí rumunskou verzi :-)
Je tu rovněž několik vylepšení pro časovou kontrolu u her, turnajů a rybníků, což by mělo přinést vyšší flexibilitu a hratelnost.

Fencer  Turečtina a holandština 30. května 2005, 09:16:53
Změněno uživatelem Fencer (7. srpna 2005, 20:52:25)
Jazykový boom pokračuje! Tentokrát máme rovnou dva nové jazyky najednou - turečtina (kompletně přeložila Ebru) a holandština (poskytnuto uživateli Hrqls a vic, otestováno hráči wekke a Radiant Aunt).
Užijte si to :-) Diskusní kluby v těchto nových jazycích budou brzo vytvořeny.

Fencer  BrainKing ve slovenštině 25. května 2005, 12:39:03
Změněno uživatelem Fencer (7. srpna 2005, 19:53:29)
Pátý podporovaný jazyk byl právě vypuštěn! Tentokrát je to slovenština a mé díky směřují k překladatelům blizz a noger. Samozřejmě včetně jejich testerů - temo, agentura office a vaizi :-)
Rovněž bylo přidáno několik vylepšení pro systém společenstev, zejména co se týče jazykové podpory a diskusních klubů.

Fencer  BrainKing v němčině 15. května 2005, 13:52:11
Změněno uživatelem Fencer (7. srpna 2005, 19:51:38)
Díky skvělé práci uživatele chessmec (původně překládáno hráčem Dresden), který obětavě přeložil kompletní BrainKing do němčiny, je možno ode dneška nastavit zobrazení v tomto jazyce. Samozřejmě, že nelze opomenout ani jeho armádu testerů - diogenes, Caissus, danoschek, andreas, Sumerian, Mely, Luke Skywalker, estanto a snowflake.

<< <   1 2 3 4   > >>
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol