Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Interview s uživatelem coan.net (15. října 2004)


Jaké je tvé skutečné křestní jméno?
Michael.

Máš nějaký speciální důvod pro zvolení přezdívky BIGBADWOLF?
Vybral jsem si ji zhruba měsíc poté, co jsem začal hrát on-line hry na IYT. Tam můžete samozřejmě mít klasické přihlašovací jméno (já mám "macoan"), ale zároveň si i vybrat speciální Jméno a Město, zobrazované při hrách. A jak jsem tam potkával spoustu hráčů s nápaditými jmény, připadlo mi "macoan" moc obyčejné - vybral jsem si "BIG BAD WOLF" z "Boogy Woogy Land" nebo něčeho podobně pitomého. Když jsem si toto jméno vybíral, měl jsem v plánu ho pravidelně měnit na jiná hloupá jména, ale nakonec zůstalo jen u zkrácení na BBW, a protože mě hodně lidí zná právě pod přezdívkou BBW, rozhodl jsem se vystupovat tak na všech herních serverech, kde jsem. POZNÁMKA: BIG BAD WOLF je psáno zásadně velkými písmeny, takže pokud někdy uvidíte Big Bad Wolfa malými písmeny, s největší pravděpodobností to nejsem já.

Jak jsi starý? .... A kolik let to je po přepočítání na lidské roky?
Tak, zde je můj přibližný věk k 9.říjnu 2004 (můj věk na Zemi se změní 19.října 2004!):

Můj věk na Merkuru - 186 dní / 124 let
... na Venuši - 44 dní / 48 let
... na Zemi - 10,944 dní / 29 let
... na Marsu - 10,639 dní / 15 let
... na Jupiteru - 26,406 dní / 2 roky
... na Saturnu - 24,947 dní / 1 rok
... na Uranu - 15,194 dní / pod 1 rok
... na Neptunu - 16,259 dní / pod 1 rok
... na Plutu - 1,708 dní / pod 1 rok
(Podle zábavné kalkulačky na: http://www.solarviews.com/eng/edu/age.htm - je to dobrá věc, nikde se mě to neptá na mou váhu :)!)

Co bys chtěl dostat k tvým nadcházejícím narozeninám? Anebo to chceš nechat v mých schopných rukách?
Nový dům, nové auto, novou televizi, novou žennu... Ehm, pardon, žena je skvělá - tu si ponechám. Tak se podívejme, co tam máme dál: přenosný DVD přehrávač, nový počítač, prachy, nízké úroky hypotéky, dekorace do ložnice ... eh, opět se omlouvám, při psaní této odpovědi procházím nevyžádanou poštu na emailu. Ok, jak zněla otázka? Jak vidíte, v mém postarším věku už je lehké zapomínat. Nevadí, jdem na další otázku (jak už jsem zmínil, za pár dní budu mít narozeniny - 19.října 2004 - po kterých už budu zase trochu starší než 29 let. Dárky přijímám od kohokoliv - karty, PRACHY, hudební cd, PRACHY, jiné věci, PRACHY)

Jsi ženatý? Pokud ano, má tvá manželka na BrainKingu přezdívku Červená Karkulka?
Ano, jsem ženatý 4 roky. Manželka je tu pod přezdívkou ScuttleBug, ale zatím moc nehraje - to si můžete ověřit, pokud se podíváte na její profil - hraje pouze na serveru ScrabbleBug - a to ještě ne moc často. (Když už něco hraje, je to většinou nějaká off-line hra, třeba Tiger Woods Golf.)

Prozraď nám něco o své rodině. Máš děti?
O manželce jsem se už zmínil a také mám skvělého 3letého syna (http://nathan.coan.net). Nathan (můj syn) má svou vlastní webovou stránku založenou v době, kdy ještě ani nebyl na světě, obsahující nespočet fotek. Momentálně není úplně aktualizovaná, ale to by se brzo mělo napravit. A pokud by někdo opravdu chtěl vidět, jak vypadám, je možné na této stránce najít pár fotek, na kterých jsem i já - takže se k nim jen stačí trpělivě prokousat! :)

Máš nějaké sourozence? Bratra nebo sestru, mladší(ho) nebo starší(ho)?
Mám 2 starší sestry. Ta, kterou mám radši, na BrainKingu není, zatímco ta druhá vystupuje na BrainKingu jako SueQ - což vysvětluje, proč mi položila takovou otázku ohledně mého přání k narozeninám (viz. výše).

*anonym*
Kterou ze sester máš radši?
No, pokud jsi neviděl(a) mou odpověď na předchozí otázku, pak říkám, že sestru SueQ mám radši!

Kde bydlíš?
Ve Střední Illiinois, u hranic se státem Indiana, uprostřed polí s kukuřicí a luštěninami. Je to na půli cesty mezi městy Springfield (IL) a Indianapolis (IN). Mám to celkem blízko i do Chicaga.

Jak vypadá tvůj pracovní den a jak víkend? Co bys rád změnil?
Momentálně jsou pro mě pracovní dny dost hektické - syn začal chodit do školy na 1/2 dne, a na tu zbylou polovinu ho musíme dávat pečovatelské službě. ALE kvůli školním nařízením atd. ho školní autobus nemůže dovézt tak daleko - takže každý den letím v pracovní době vyzvednout synka ze školy a zavézt ho do centra s pečovatelskou službou, což je v areálu, kde pracuju, a to je super (http://www.tcfcs.org - The Center for Children´s Services). Kdybych tento proces mohl změnit, zařídil bych si to tak, jak to u nás fungovalo něco málo přes rok zpátky - táta na mateřsské dovolené! Ale peníze jsou potřeba, tak jsem se vrátil do práce. :-(

Je zřejmé, že si s počítačem hodně rozumíš ... V kolika letech si začal opravdu používat počítač? A jak dlouho pak trvalo, než jsi přišel na to, že máš na počítače opravdu talent?
V roce 1992 jsem dostudoval střední školu a šel na vysokou, obor strojírenství, pak jsem přešel na obor "učitelství na základních školách", dále na "obecné učitelství", abych následně odešel ze školy. Poté jsem dělal příležitostné práce, až jsem se nakonec rozhodl vrátit na vysokou školu (1995). Tehdy jsem toho o počítačích ještě moc nevěděl, ale počítače byly v té době ve svém největším rozmachu. Tak jsem se přihlásil na základy počítačového programování, a to mi opravdu sedlo - všechy programovací jazyky, které jsem se učil, jsem celkem hravě zvládl (a navíc ani neškodilo, že jsem dělal noční na jedné čerpací stanici - obvykle tam bylo tak 10 zákazníků za noc, takže jsem mohl číst, studovat atd....). Pak jsem nastoupil do jednoho výrobního podniku - nejdříve jako stážista, poté na čístečný, a nakonec na plný úvazek - a pracoval tam s jejich počítačovou sítí. Obnášelo to sice jen drobné programování v jazyce RPG spjaté s potencionálními problémy s Y2K, ale i tak jsem tam získal spoustu svých dovedností s webem a počítači vůbec. Ten podnik v roce 2001 zavřeli a já se zase ocitl na vysoké - za účelem studia počítačových sítí, což už jsem sice dělal, ale hrozně mě zajímaly kurzy systémů CISCO, které jsou součástí státnic z oboru počítačové sítě.

Kam jsi chodil na vysokou a jaký byl tvůj obor?
Na vyšší odbornou školu "Danville Area Community College" (http://www.dacc.edu), kde jsem oborů studoval víc (viz. výše) a získal 2 tituly AET (pozn.: obdoba našeho DiS.) - obory Počítačové programování a Počítačové sítě.

*anonym*
Byl jsi na univerzitě známý jako "Big Wolf on Campus" (něco jako Velký vlk na koleji)?
Jak jsem zmínil dříve, přezdívku "BIG BAD WOLF" jsem začal používat až v dubnu nebo květnu 2001 na herním serveru IYT. Byl jsem pro většinu známý jako "bíbíesák" - kvůli tomu, že jsem zajišťoval funkčnost chatovacích modulů v rámci systému BBS (dnes už velmi zastaralý, povoluje jen text), kde jste mohli využívat služby Telnetu a chatovat (moduly stále udržuju na http://www.coan.net/bbslist). To tehdy každý měl svůj unixový účet a zadáním příkazu "PINE" se dostal do svého PINE mailboxu. A díky mému nápaditému scriptování jsem měl přes 40 uživatelů, kteří se po zadání slova "michael" dostali na můj vlastní BBS program, který byl hodně povedený. Dále jsem byl asistentem vedoucího počítačových laboratoří + školitel, což každý oceňoval, protože jsem každému dokázal pomoci s jejich programy, dokonce i takovými, které používaly pro mě neznámý programovací jazyk. A také jsem díky mému scriptovacímu programu potkal svou ženu.

Jak dlouho ti každý den trvá vykartáčovat kožich?
Co je super je to, že už kartáč nemusím vůbec používat. Pořídil jsem si takový ten silný stropní větrák, co je ve velkých halách, a vždy po osprchování se chňapnu jednoho listu vrtule, zapnu větrák a točím se dokola a dokola a dokola a dokola a dokola, dokud neuschnu! (A navíc se snažím udržet nízké otáčky, abych pak nebyl moc zacuchaný - i když vše je o správné volbě kondicionéru. Po použití kondicionéru vám to pak stojí klidně i 4-5 minut před umytím - umí to prostě zázraky!)

Jako velký zlý vlk, jak dlouhý máš ocas?
Je to smutný příběh, ale protože jste všichni mí přátelé, podělím se s vámi o něj. Když jsem ještě byl na střední škole, našli jsme s kamarádem klíče ke kanceláři našeho ředitele, ale zvláštním na nich bylo to, že byly od bočních dveří kanceláře, které už se dávno nepoužívaly a nikdo jiný už k nim ani klíče neměl. Byli jsme malá střední – nanejvýš 200 studentů, takže taneční probíhaly ve školní jídelně. U průchodu do zbylé části školy stál vždy nějaký učitel, aby tam nikdo nechodil po dobu tanečních. Po přesvědčování jednoho z nich, že jsem si ve skříňce zapomněl velmi důležitou knihu, mě tento učitel pustil s tím, že budu hned zpátky. Toho jsem musel využít, takže pár dlouhých skoků nahoru po schodišti, sprint do studovny, pečlivé pootevření únikových dveří, popadnutí té knihy, pro kterou jsem oficiálně šel, a šup zpátky na taneční. Zhruba 3 hodiny po konci tanečních, konkrétně v 1 nebo 2 nedělního rána, se vracíme do školy oním únikovým východem, který jsem nechal přivřený. A pak už jen náš cíl – kancelář ředitele, kam se dostaneme dveřmi, ke kterým máme klíče momentálně jenom my – jupí! No a co tam na nás nečeká – svazek klíčů k nejdůležitějším dveřím ve škole. Tak jsme si ho půjčili. Odpoledne jsme pak prošli všechny klíče a vybrali tak 10, které se nám mohly velmi hodit – k venkovním dveřím atd. Následně jsme si udělali kopie, abychom vlastnili své vlastní klíče k naší škole. A protože jediný místní policista byl tam, kde býval každou neděli v noci (ve vedlejším městě na pokecu u tamějšího policisty), mohli jsme se bez obav kolem 11 v noci vypravit zpátky do školy a v kanceláři ředitele vrátit svazek VŠECH klíčů, které jsme si vzali. Takže po příchodu ředitele v pondělí ráno bylo vše na svém místě.

Uplynulo několik týdnů, než přišel čas na náš žertík, který jsme nazvali „První ročník velikonočního lovu zámků“. Já a dva kamarádi jsme přišli do školy, sebrali všechny zámky od skříněk našich spolužáků (skříňky na naší škole šly otevřít jednak klasickým zámkem na číselnou kombinaci, který se dal oddělat, ale také zezadu univerzálním klíčem, díky kterému se kdokoliv z pedagogů mohl dostat do jakékoliv skříňky – no a my ten klíč pochopitelně měli). Takže jsme vzali ty zámky a schovali je po celé škole – v učitelských stolcích, prázných skříňkách... VŠUDE. Dokonce jsme na ředitelově stole nechali vzkaz „První ročník velikonočního lovu zámků pod záštitou studentů z ročníku 92“ a na něj položili jeden zámek. Stejný vzkaz jsme nechali i v kabinetech učitelů a ve studentských skříňkách, takže každému bylo jasné, že jde o žert. POZNÁMKA: Cílem našeho žertu nebylo někomu či něčemu ublížit, nýbrž jen uspořádat bojovku pro studenty, kterou stráví spoustu času (díky hledání zámků a spolužáků, kterým nalezené zámky patří). No ale během schovávání těch zámků někdo z nás přišel s úžasnou myšlenkou, a to schovat nějaké zámky na střeše. Jenže dostat se na tu střechu nebylo vůbec jednoduché (a navíc se s tím pojí další 4 příhody). Bylo nutné dostat se na učitelské záchody a vyšplhat se do šachty vedoucí do skladu, kde byly dveře na střechu. Ty se moc nepoužívaly, myslím, že jen o Vánocích, kdy na střechu věšely vánoční dekorace. Takže, projdeme těmito dveřmi (které mají automatický zámek) a kamarádi se vydají na střechu. Já opatrně beru do rukou kliku, abych pomalu ty dveře přivřel, zlehounka, aby nezapadly a nezamčely se. A najdenou mi klika zůstane v ruce a dveře se zavírají. To chce okamžitou reakci a rychlý ocas, tak s ním mrsknu do zavírajících se dveří, které prásknou do ocasu. Ale nejdůležitější bylo, že jsem nás zachránil před zabouchnutím dveří. Když si to zpětně uvědomuju, pokud by se ty dveře opravdu zabouchly, tak by jsme na té střeše zůstali, než by nás někdo našel – žádná jiná cesta (bezpečná) ze střechy nebyla. A jak to pak všechno dopadlo? Byly vyměněny všechny zámky ve venkovních dveřích a v hlavních dveřích ředitelovy kanceláře – což nám ovšem vůbec nevadilo, protože jsme měli klíče k těm druhým, téměř nepoužívaným dveřím.

Takže ses ptal na ocas – no, upadl krátce po tom dobrodružství, o kterém jsem teď vyprávěl. Doktoři tvrdili, že jsou schopni mi ho zase přidělat, ale podle mě mi to bez ocasu sluší víc.

Opravdu jsi na jeden nádech sfoukl prasátkům domeček?
No, řekněme si nějaká fakta o tomto příběhu, jenž v podstatě vznikl po jednom ročníku akce "Chili jako střelivo", kdy muselo spoustu kuchařů pozřít co největší množství chili. Mňam, mňam. Nechci zacházet do všech detailů toho příběhu, ale ten den odpoledne došlo k nehodě, kdy sice nedošlo k úplnému zboření toho domku, ale k podstatnému narušení jeho statiky. A to takovému, že onen dům musel být zdemolován. Ale ten den je jedním z těch, na které se snažím nemyslet, takže doufám, že pochopíte, že nechci zacházet úplně do detailů.

Co víš o zmizení Červené Karkulky a její babičky?
O tom já nic nevím! To samé jsem řekl policii, sousedům, moderátorovi pořadu "Nevyřešené záhady" a v rozhovoru pro Pohádkový měsíčník - nic o tom nevím. Ten den, co se to stalo, jsem byl sám doma a díval se na speciál seriálu Brady Bunch. Z té Alice (seriálová postava) mám vždycky záchvat smíchu!

Už jsi hrál proti některému ze tří prasátek, Červené Karkulce nebo dokonce jednomu z kůzlátek? Pokud ano, kdo vyhrál?
No, mohu oznámit jen jednu prohru s Červenou Karkulkou a vidíte, co se jí pak stalo! Muhehehehe! Ale samozřejmě s tím nemám nic společného.

Která hra tě přitáhla na BrainKing? A která je tvá oblíbená na BrainKingu teď?
Rád hraju různé hry, ale mé oblíbené jsou asi gammony (s výjimkou anti) a lodě. V šachách zrovna nevynikám, proto mám rád Temné šachy a Volné poziční šachy - mám totiž pocit, že v těchto šachových variantách mám přeci jen nějakou šanci vyhrát. Taky mám rád některé nové hry, např. Amazonky, Žabku, Jarmo, Válcové šachy nebo Špionáž - ale po čase se může stát, že nějakou z nich přestanu mít v oblibě.

Kdo tě přivedl na BrainKing a co se ti tu líbí nejvíc?
Co mě přivedlo na BrainKing byl jednoduše fakt, že jsem chtěl hrát víc her. Strašně rád zkouším nové hry a hraju s novými lidmi. Možnost vytvořit vlastní turnaje byla jedním z důvodů, proč jsem si zaplatil členství a s počtem vytvořených turnajů jsem se dostal až na číslo 1600 (bylo by zajímavé, kdyby Fencer zjistil, kdo vytvořil druhý největší počet turnajů na BrainKingu, aby bylo vidět, jak jsem tímto serverem posedlý). Ale nepřitáhla mě sem žádná konkrétní hra - myslím, že hrálo roli i to, že se vlastník BrainKingu pohybuje normálně mezi ostatními, je možné s ním mluvit a dostat odpověď, když se na něco zeptám. Oceňoval jsem i snahu o neustálé zlepšování, která byla hodně znát. Věděl jsem, že tento server rozkvétá, a jsem rád, že jsem byl u toho prakticky od začátku.

Jak jsi se dozvěděl o BK?
Na IYT, v jednom diskuzním klubu se kdosi zmínil o BrainKingu. Protože jsem byl naštvaný, že se na IYT nic nového neděje, přihlásit se na server, který se neustále vylepšuje, byla jasná volba. Na IYT ještě pořád hraju, ale už bez placeného členství.

Když si říkáš VELKÝ ZLÝ VLK, proč je tedy ne tvé ikoně MALÝ NEŠKODNÝ PEJSEK?
No a teď už tam mám dýni! Ze začátku jsem měl na ikoně vlka, ale pak se rozhodl, že zkusím každý měsíc měnit ikonu. Na říjen už mám dýni a už mám i nachystaný obrázek na listopad. V prosinci budou vždy tématikou Vánoce, ale zatím ještě nemám nic konkrétního. Takže obrázek toho malého neškodného pejska jsem vybral proto, aby na mé ikoně bylo do konce září něco roztomilého. Herní server je na to, aby na něm byla zábava, což bych rád podpořil nějakými přitroublými obrázky.

Kterou hru na BrainKingu máš nejradši?
Sledování těch dojáků, co se občas řeší v diskuzních klubech. Žáček ze třetí třídy základní školy: "Víte, tamten mi řekl tamto... a místo toho, abych na to nereagoval, jsem to ještě zhoršil... politujte mě, prosím..." Ou, aha, oblíbená hra - viz. tak 3 odpovědi výše! :-)

Do you want to give us any advice on how you keep up with so many games and tournaments at the same time and still manage to win most of your games?
Try not to get too many games or games with too short of a time limit. Of course that is easy to say, but can be hard to do. I once again have WAY too many games to play, but I blame Fencer this time. He recently introduced 9 new games, so of course I had to try them all. I also try not to rush through any games. Luckily for me most of my games are gammon or boat games, which only take 2-3 seconds to scan the board to see what the next move will be. Most of the other games take a little more time 5-10 seconds, and if the game is important or against a person with a slightly higher rank - I will try to examine the board a little more closely. For example, in any line game - before you even decide where to go, ask yourself "Why did my opponent place his piece there - what good will it do him" - which will hopefully give you a chance to block if needed. And of course I not only have way too many games on here, I have way too many on GT also - even though I've done good at limiting myself on Dailygammon. And IYT I'm still playing off games (Pro Gammon) that I started when I did have a higher game limit - which I think I might actually be under 20 now! I have stopped playing games on LittleGolem.net, plus I had major issues with Pocket-Monkey.com when it first started so I only have a couple games left on that site.

Why did you decide to be a member of Customer Service? What would you like to change in how Customer Service operates?
It seemed like I was always helping people anyway, I requested to be part of the customer service team. I think I have so many tournaments, and post so much - usually trying to help people, I would still get 1 or 2 messages a month asking for help - which I would try to help, or forward the message on to fencer if it was above me - since I am just a normal user that just knows a lot about BK. What would I change about it? Not sure, will have to think about that more.

I see most of your postings are at day time. Question: what percentage of your time at work you spent on BK?
When I first get to work, I usually eat my breakfast, check my webmails, and usually bring up BK to read the discussion boards while I eat. Occasionally I'll post, but usually I'm on very sporadic during the morning hours – maybe taking a look while talking on the phone, or if I'm waiting for a system to reboot, lunch, etc. I will also sometimes play a few games, but I mostly wait until I’m home to play the majority of the games.

*anonym*
Who do you have on your friends and enemies lists? And who have you put on the new hide feature?
I have about 20 people on my friends list - mostly just to know when they are on-line. I only have 1 person currently on my enemies list - which this person disagreed with something I wrote on the message board (not even directed towards this person), and this person took the time to send me a nasty message and also immediately put me on their enemies list so I could not respond. I'm fine with being on other peoples enemies list and with someone disagreeing with me, but if you are going to start a conversation with me, you should at least let me respond. Anyway, I put this idiot on my enemies list so they could not do that no more. Hide feature - No one yet. I'm pretty good at just ignoring the post which make no sense to me, so I figure it would just be more confusing to me to have those post hidden and people responding to "nothing"

what is your fascination with BrainKing, and what would you do different?
I love playing games. I first had a paid account on itsyourturn.com, and did not like GoldToken.com very much. I then also started to play a lot on DailyGammon.com, and still do play there a lot. LittleGolem.net came along which has some cool and different games, but I don't see much new there. BrainKing.com came along and it was a site I just liked from the start.... and the timing was good. At the time I was unemployed (Stay at home dad), my membership at IYT was running out and decided to pay at BrainKing.com instead of IYT (mostly because you had a limit of only 100 tournament games at IYT - I needed more games!) I have since added a membership at GoldToken.com because they have increased they ladder games & tournament games, but I feel at home at BK so I don't think I will leave any time soon. What would I do different? Well there would be many things I would like to see changed or added at BrainKing, which I try to post on the discussion boards. Sometimes Fencer agrees and changes happen, sometimes it is on the bottom of Fencer's list, and sometimes Fencer does not like the idea so it won't happen. Overall, Fencer does the best of all the turn based games site owners - and that is listen to what others think and want..... not always agreeing with them, but he does listen.

What do you do when you're not haunting BK?
Work, play with my son, and Hot Air Ballooning. I was a student pilot for awhile, but I'm not really interested in being a pilot anymore, mostly now I take picture of the balloons, plus I created and maintain our central Illinois balloon groups website ( http://www.bagiballoon.org )

If you been given a $1,000,000 what will be the first 3 things you do?
(1) Thank the person who gave me the $1,000,000. (2) Invest/bank at least 1/2 of the money - hopefully to get returns/interest that will be enough to live on once I got past the rest of my spending spree. (3) Upgrade to a better house & car. Nothing too over the top or too expensive. (4) Try to make some movies - I have a few movie ideas / scripts that I've been working on which I would love to make into movies - a couple of them I wrote in the mindset that they could be made pretty cheaply (around/under $15,000). (5) My wife would still like to get a hot air balloon, so maybe go and take some "crash" Pilot training classes and get a hot air balloon. (6) Make a deal with Fencer - I would love to get my hands on the code of a game site like this so I can play / test / write my own game code [which is easier to work with existing code and play with that rather then write it from scratch], and also host that "play" code on my own server which can be used to test new games & features on it's own server - and in return would be the agreement that I would never run my own competing game site with that code, along with $$ to be spent on new servers for the current game site. (7) I would get my own mini-datacenter that will host my own servers and such. (8) And the 8th thing I would do is invest in a time machine, go back in time, bribe eagle eye to ask what would be the first 8 things you would do so my 8 answers does not look like an overkill. :-)

ever been to Big Al's?
nope (yea, a short answer!)

What's you favourite movie of all times? Ok, besides "Dances With Wolves"
That is a hard question since I love movies. I have over 1,000 VHS movies and around 300 DVD movies. I'm not sure what my favourite of all time would be, but here is a short list of movies which I always love to watch: Groundhog Day (Watch this at least every Febuary 2nd), Shawshank Redemption, The Matrix, The Green Mile, Back to the Future (all 3), Love Stinks (with French Stewart), Disorganized Crime ... and as I type this, I can think of many many more to put here, but I can't really think of 1 that is my overall favorite. Plus with a 3 year old son, I love watching Shrek, Finding Nemo, Monsters Inc., and Toy Story. (even though I would love watching them without my son also!)

Do you own any pets? Can you tell us what they are and their names?
I have one, and his name is Nathan. They say he is human, but likes to climb like a monkey. He is three. Other then that, no others yet.

Do you like to read? If so, who are your favourite authors?
nope, do not like to read. Only thing I really read are some computer/networking magazines.

*anonym*
What kind of music do you like?
And now back to the long answers. I think the easier question would be what type of music I don't like, and what I REALLY don't like is Polka.... that just annoys me. I have 8 pre set button on my car radio, 3 are to country stations, 1 to classic rock, 2 to "todays" music - more hip hop/MTV type music, 1 to light rock, and 1 to Christian music station. I basically listen to all types of music. I also worked for about a year at my friends teen club as the DJ. My favorite singers/groups are: Yes, Kings X, Chris Rice, Jars of Clay, DC Talk, Uncle Kracker, Rascal Flatts, Diamond Rio, Kid Rock. GnR, Poison, etc… etc… etc… (But Yes, Kings X, Chris Rice, and Jars of Clay are my 4 favourite)

*anonym*
What was your most embarrassing moment?
I went through list list of questions about 4 times, adding and taking away from answers of each question. Each time I skipped this question because I could not think of anything, and I still can not. So either noth much embarrassing has happen to me, or I repressed it so deep - i can' even remember it now.

What do you consider to be your worst habit?
Spending too much time on the computer. With my son, I do often get off to play with him, read to him, take him for walks, etc... but more time should be spent with him and not the computer. (NOTE: The computer is actually in the living room, so a lot of the time I will turn, do something on the computer, tun back and do something with my son... back and forth.)

Let me ask the question you ask everybody: What question(s) did you hope would be asked, and what would your answer(s) have been?
Even though I did not hope the question would be asked, I was surprised that there were no political questions asked. How would I have answered? I would have probable tried to make a funny answer since I know this interview will be here long after Bush messes up America, so I'm glad I did not have to comment on that much. :-)

Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol