Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Nápověda
Nápověda - Karetní hry - Poker - Jak hrát

19.1.1) Jak hrát

Stránka pokerového stolu se skládá z několika sekcí:
  • Stůl a židle - zde se hraje samotná hra. Sekce zobrazuje sedící hráče, počet jejich žetonů, aktuální sázky a karty, je-li hra ve stavu, který vám umožnuje vidět karty hráčů. Noví hráči se mohou zapojit do hry kliknutím na volnou židli a vložením minimálního (nebo vyššího) množství žetonů ke zvolenému místu u stolu (tzv. buy-in).
  • Seznam pozorovatelů - se nachází pod hracím stolem a ukazuje uživatele BrainKingu, kteří pozorují příslušnou hru, ale zatím nehrají.
  • Chatovací okénko - hráči mohou během hry navzájem komunikovat prostřednictvím chatovacího okénka, které je umístěno napravo od stolu. Tato sekce rovněž vypisuje systémové zprávy, které usnadňují orientaci ve hře a jejím průběhu.
  • Ovládací panel - tato sekce obsahuje ovládací prvky (tlačítka a přepínače) a její struktura závisí na konkrétní situaci ve hře. Například, jste-li na tahu, uvidíte tlačítka pro vsazení, dorovnání aktuální sázky, zvýšení sázky, složení karet atd.
Pokud se stane, že určité sekce zobrazují z nějakého důvodu chybné informace, nejjednodušší řešení bývá znovu načíst celou stránku (kombinace ctrl-f5 ve většině prohlížečů). Stránka načte aktuální stav hry ze serveru a tím se odstraní veškeré možné vizuální problémy.
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol