Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Nápověda
Nápověda - Karetní hry - Poker

19.1) Poker

Online poker patří k prvním hrám na BrainKingu, které jsou určeny pro více hráčů a probíhají v reálném čase. Odkaz na seznam pokerových stolů se nachází v levém sloupci všech stránek - Pokerové stoly. Tato stránka obsahuje všechny dostupné pokerové stoly a automaticky se obnovuje každou sekundu, takže vždy zobrazuje jejich aktuální stav, což by mělo usnadnit výběr vhodného stolu k přisednutí, vzhledem k parametrům a počtu volných míst.

Klient pro hraní online pokeru je napsán v JavaScriptu, z čehož vyplývá, že váš webový prohlížec musí tuto technologii podporovat, aby bylo možno hrát. BrainKing online poker byl úspěšně otestován s posledními verzemi Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera a Google Chrome, ale je velmi pravděpodobné, že bude fungovat se spoustou jiných prohlížečů, které nemají problémy s během JavaScript aplikací.

Je důležité zdůraznit, že veškeré pokerové hry se na BrainKingu hrají s žetony, které každý hráč obdrží zdarma, takže nehrozí nebezpečí gamblingu v jakékoliv podobě a kdokoliv si může tuto skvělou a populární hru zahrát bez rizika ztráty skutečných peněz. Aktuální počet žetonů každého hráče lze nalézt na stránce jejich profilů.

Jak hrát | Texas Hold'em
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol