Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Nápověda
Nápověda - Tournaments and ponds - Special tournaments - Turnaje o ceny se vstupním poplatkem

8.6.2) Turnaje o ceny se vstupním poplatkem

Tento druh turnaje o ceny je dobrou příležitostí, jak získat dostatek Mozků pro zaplacení členství nebo prodloužení stávajícího. Základní myšlenka spočívá v nashromáždění většího množství Mozků a následném použití pro ceny, které získá vítěz turnaje (obvykle i hráč na druhém a třetím místě).
Po té, co je turnaj vytvořen, stránka turnaje informuje hráče o výši vstupního poplatku a velikosti jednotlivých cen v Mozcích, v závislosti na aktuálním počtu přihlášených hráčů.

Důležitá poznámka: Aby se zabránilo možným problémům, je aplikováno několik speciálních pravidel:
  • Turnaj nemůže být smazán, je-li přihlášen alespoň jeden hráč (který zaplatil vstupní poplatek).
  • Turnaj nebude odstartován, dokud první cena nedosáhne minimálně dvojnásobku vstupního poplatku. Hráči jsou o tomto stavu informováni na stránce turnaje.
  • Pokud se hráč odhlásí z turnaje (dříve, než je odstartován), bude mu vstupní poplatek vrácen na Mozkové konto. Po startu turnaje již není možno poplatek vracet.
Příklad: Uvažujme turnaj se vstupním poplatkem 150 Mozků. To znamená, že každý, co se chce turnaje zúčastnit, musí mít na kontě alespoň 150 Mozků, které budou po přihlášení do turnaje odečteny. Je-li aktuální stav 20 přihlášených hráčů, celková suma sesbíraných poplatků činí 20 x 150 = 3000 Mozků. Turnaj je definován s těmito cenami: 25% pro vítěze, 10% pro druhé místo a 5% pro třetí. V dané situaci máme následující ceny - 750, 300 a 150 Mozků. Čím více hráčů se přihlásí, tím vyšší ceny budou nakonec přiděleny - zvýší-li se počet hráčů na 38, vítěz turnaje obdrží 1425 Mozků atd.
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol