Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Nápověda
Nápověda - Registrace a přihlášení/odhlášení - Přihlašování

2.4) Přihlašování

Abyste mohli hrát hry a využívat další vlastnosti vašeho BrainKing konta, musíte být přihlášeni. Přihlašovací formulář, jenž obsahuje dvě povinné položky - přihlašovací jméno a heslo - se nachází na hlavní vstupní stránce v sekci "Registrovaní uživatelé".
Poté, co napíšete jméno a heslo a kliknete na tlačítko "Přihlásit", vstoupíte do BrainKingu jako registrovaný uživatel a objeví se vaše Hlavní stránka, obsahující odstartované hry a další soukromá data. V případě, že přihlašovací proces neuspěje (použijete špatné jméno nebo heslo), budete vráceni zpět na přihlašovací stránku a zobrazí se příslušné chybové hlášení.
Formulář rovněž zahrnuje extra parametr Zapamatovat si na tomto počítači, pomocí kterého se dá tento proces výrazně usnadnit. Parametr může nabývat jedné z následujících hodnot:
  • Nic - implicitní hodnota, žádné informace o uživateli nebudou uloženy na vašem počítači.
  • Jen přihlašovací jméno - pokud zvolíte tuto možnost a úspěšně se přihlásíte, vaše ID bude uloženo v cookie na vašem počítači. Až příště otevřete přihlašovací stránku BrainKingu, vaše uživatelské jméno bude automaticky předvyplněno ve formuláři.
  • Přihlašovací jméno a heslo - po úspěšném přihlášení se na vašem počítači uloží informace o předvyplnění ID a hesla. Při příštím otevření přihlašovací stránky bude předvyplněno jak uživatelské jméno, tak zakódované heslo, díky čemuž stačí pouhý klik na tlačítko Přihlásit bez jakéhokoliv psaní na klávesnici.

V závislosti na zvolené úrovni zabezpečení se můžete rozhodnout, která volba by vám nejvíce vyhovovala. Například by jistě nebylo moudré používat "zapamatovat si uživatelské jméno a heslo" na veřejném počítači v internetové kavárně, zatímco v domácím prostředí, kde využíváte počítač výhradně pro sebe, se většinou jedná o nejpohodlnější možnost.
Stránka také obsahuje jednoduchý formulář E-mail, který lze využít v případě, že zapomenete, jak zní vaše uživatelské jméno nebo heslo. Stačí, když vložíte e-mailovou adresu registrovanou s vaším kontem a po odeslání obdržíte e-mail s instrukcemi, jak nastavit heslo nové.
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol