Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Nápověda
Nápověda - Registrace a přihlášení/odhlášení - Registrace nového uživatele

2.3) Registrace nového uživatele

Návštěvník, který vstoupí poprvé na stránky BrainKingu, má možnost zdarma vytvořit nové konto kliknutím na "Registrace nového uživatele" v sekci "Neregistrovaní uživatelé" na titulní stránce. Tato akce vyvolá zobrazení registračního formuláře.
Abychom registrační proces co nejvíce zjednodušili, formulář je rozdělen do dvou sekcí - "povinné" a "nepovinné". Je nutné vyplnit pouze povinné položky:
  • Přihlašovaní jméno - jméno nebo přezdívka, kterou chcete používat na BrainKingu. Smí obsahovat pouze vybrané ASCII znaky (A-Z, a-z, 0-9, mezera), nemůže být delší než 15 znaků a je nutno zvolit unikátní jméno, které není dosud použité jiným uživatelem.
  • Heslo - heslo, které budete používat pro přihlášení do systému. Formulář bude z důvodu bezpečnosti maskovat vaše heslo hvězdičkami. Heslo smí obsahovat jen ASCII znaky.
  • Heslo ještě jednou - zde napište stejné heslo jako do předchozího pole, aby se zabránilo nechtěným překlepům.
  • E-mail - vaše e-mailová adresa, na kterou bude odesláno potvrzení o úspěšné registraci. Doporučuje se vložit pouze skutečný a fungující e-mail, v opačném případě může být žádost o registraci zamítnuta. E-mailová adresa musí být unikátní, není povoleno registrovat více kont se stejným e-mailem.
  • Pohlaví - zvolte vaše pohlaví (muž nebo žena).
  • Zaškrtněte, pokud používáte WebTV - pokud vyberete tuto volbu, BrainKing nastaví řádky jako výchozí vzhled pro vaše konto, což bývá lépe použitelné s WebTV prohlížečem (vzhledem k nižšímu rozlišení obrazovky), ale nevypadá to tak hezky jako klasické sloupce. Toto nastavení je možno kdykoliv později změnit na stránce Nastavení.

Poté, co je formulář úspěšně odeslán, obdržíte potvrzovací e-mail a vyčkáte, až administrátoři potvrdí vaši žádost o konto. Tento proces nepřesahuje 24 hodin (obvykle trvá mnohem kratší dobu) a po úspěšném potvrzení dostanete ještě jeden potvrzovací e-mail, který vás informuje, že konto je připraveno k použití.
Všechny hodnoty z tohoto formuláře mohou být později změněny na stránce vašeho Profilu a tyto změny opět musí být potvrzeny administrátorem.
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol