Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Nápověda
Nápověda - Registrace a přihlášení/odhlášení - Anonymní přístup (mód "host")

2.2) Anonymní přístup (mód "host")

Pokud chce nový návštěvník na BrainKingu prozkoumat naše stránky a strukturu bez přihlašování nebo vytváření konta, je možno vstoupit v módu "host". Toho lze dosáhnout kliknutím na odkaz "Vstupte jako host" na vstupním bodu.
Vzhledem k tomu, že v takovém případě nejsou přenášeny žádné specifické informace od klienta na server, mohou být zpřístupněny pouze veřejné stránky a informace. Například, host smí číst veřejné diskusní kluby, ale nemá oprávnění psát příspěvky, nebo může prohlížet veřejně přístupné hry, nicméně nemá přístup ke zprávám při hře.
Hlavním smyslem anonymního přístupu je umožnit vyhledávačům, aby dokázaly indexovat veřejné stránky BrainKingu, což by mohlo rozšířit množinu klíčových slov, které vracejí odkazy na náš server. Samozřejmě jsou tu i další využití - chcete-li ukázat hru příteli, jenž není registrován na BrainKingu, můžete mu dát URL příslušné stránky a bude schopen hru prohlížet, aniž by bylo nutno příhlašovat se. Jinými slovy, mód "host" dává návštěvníkům příležitost získat základní povědomí o schopnostech a vlastnostech našeho serveru dříve, než se rozhodnou, zda má smysl registrovat se nebo ne.
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol