Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Nápověda
Nápověda - Registrace a přihlášení/odhlášení - Vstupní bod

2.1) Vstupní bod

Obecně se doporučuje používat výhradně http://BrainKing.com (nebo http://BrainKing.cz s přednastaveným českým jazykem) jako vstupní stránku pro náš server. Důvod je takový, že URL ostatních stránek mohou být v budoucnu změněny, zatímco uvedené kořenové URL vždy zůstane stejné. Mimo to, pokud vytváříte odkaz na BrainKing (např. z vašich osobních stránek) a použijete pouze tyto URL, teoreticky by nám to mohlo pomoci získat vyšší page rank ve vyhledávačích, což je dobrý způsob, jak přivést více nových uživatelů a stát se ještě populárnějšími.
Vstupní stránka obsahuje seznam malých vlajek (v pravém horním rohu), které označují všechny podporované jazyky, v nichž je možno BrainKing zobrazit. Chcete-li změnit jazyk, klikněte na odpovídající vlaječku, nové nastavení se uloží jako cookie a stane se výchozím jazykem pro BrainKing na vašem počítači.
Je zde rovněž možnost zvolit výchozí jazyk přímo v URL tak, že se přidá jazykový kód na jeho konec. Například pokud máte v úmyslu odkazovat na francouzskou verzi BrainKingu, použijte toto URL - http://BrainKing.com/fr - a každý, kdo na tento link klikne, dostane se na BrainKing ve francouzštině bez nutnosti klikat na francouzskou vlajku. Uvedený postup může být užitečný, jestliže chcete zaregistrovat BrainKing ve vašem lokálním vyhledávači nebo webovém portálu.
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol