Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Hrát tuto hru

Statistika vyhraných her
bílý2685 (48.64 %)
černý2556 (46.30 %)
Remíza279 (5.05 %)

Recyklované šachy

Recyklované šachy jsou šachovou variantou, která spadá do cyklické kategorie. To zmanená, že některé figurky, které byly odstraněny z hrací desky, mohou být vloženy zpět a dále použity ve hře. Je tu jistá podobnost s cyklickými šachy, nicméně strategie se podstatně odlišuje:
  • Hráč smí zajmout vlastní figurky (kromě krále) a vrátit je zpět na hrací desku v následujících tazích. Je zde stejné omezení, jako v cyklických šachách - pěšec nesmí být umístěn na první nebo poslední řadu.
    Například, bílý hráč může začít hru sebráním své dámy králem a v druhém tahu tuto dámu umístit na libovolné prázdné pole.
  • Hráč může, stejně jako v normálních šachách, zajmout soupeřovy figurky, ale tyto figurky nelze žádným způsobem znovu použít. Zůstanou v sekci "sebrané figurky" do konce hry.
  • Pěšec, který dosáhne poslední řady, se nepromění v jinou figurku, ale je odstraněn z hrací desky.
Ostatní pravidla se shodují s klasickými šachy.
Hrát tuto hru

Prohlédněte si také: Šachy, Čínské šachy, Japonské šachy, Rohové šachy, Opevněné šachy, Přepadové šachy, Cyklické šachy, Žravé šachy, Vymřelé šachy, Maharádžovy šachy, Tříšachové šachy, Temné šachy, Atomové šachy, Janusové šachy, Ambasádové šachy, Poziční šachy, Volné poziční šachy, Válcové šachy, Amazonské šachy, Berlínské šachy, Fischerovy šachy, Leganovy šachy, Jezdcové šachy, Velké šachy, Capablancovy šachy, Los Alamos šachy, Nejasné šachy, Minišógi, Kostkové šachy, Recyklované šachy, Ledové šachy, Behemotské šachy, Kočičí šachy, Koňské šachy, Závod králů, Kostkové šachy 10x10, Masakrové šachy
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol