Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Hrát tuto hru

Statistika vyhraných her
černý40475 (51.07 %)
bílý38467 (48.53 %)
Remíza310 (0.39 %)

Connect6

Connect6, který vytvořil profesor I-Chen Wu z Computer Science and Information Engineering, National Chiao Tung University, je zajímavá strategická hra, mnohem vyváženější než klasické piškvorky.

Počáteční pozice a cíl hry

Cílem hry je umístit šest figurek do souvislé řady, a to vodorovně, svisle nebo úhlopříčně. Hra začíná na prázdné desce:Jak umisťovat figurky

Černý začíná hru a umístí jednu figurku na libovolný průsečík hrací desky. Po tomto úvodním tahu každý hráč umisťuje dvě figurky za tah na volné průsečíky. Smyslem počátečního tahu jednou černou figurkou je zredukovat výhodu hráče, který začíná hru.

Jak ukončit hru

Hra končí, pokud je splněna jedna z následujících podmínek:
  • Jeden z hráčů umístí šest nebo více figurek do souvislé řady vodorovně, svisle nebo úhlopříčně. Tento hráč vyhrává hru.
  • Celá hrací deska se zaplní figurkami, aniž kterýkoliv z hráčů splní předchozí podmínku pro vítězství. V tom případě hra končí remízou.

Hrát tuto hru

Prohlédněte si také: Piškvorky, Line4, Anti Line4, Linetris, Pavoučí Line4, Pente, Keryo Pente, Malé pente, Malé keryo pente, Snadné pente, Snadné keryo pente, Pavoučí linetris, Pro piškvorky, Swap piškvorky, PahTum, Hasami šógi, Connect6, Řadovka, Míchaná vajíčka, Parašutistická řadovka, Kočičí řadovka
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol