Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Hrát tuto hru

Statistika vyhraných her
bílý19051 (56.75 %)
černý14508 (43.22 %)
Remíza8 (0.02 %)

Pavoučí linetris

Tato hra kombinuje pravidla Pavoučího Line4 a Linetrisu. To znamená, že figurky se mohou umisťovat podél všech čtyř hran (viz pravidla pro Pavoučí Line4) a způsobí-li hráč umístěním figurky na základní linku (první řada, poslední řada, levý sloupec nebo pravý sloupec) její úplné zaplnění, tato linka zmizí a zbytek hrací plochy se posune v odpovídajícím směru. Podobně jako v Linetrisu, pokud by takový vyplňující tah byl vítězným tahem (spojující čtyři nebo více figurek stejné barvy), nic nezmizí a hra je ukončena.
Zajímavá situace může nastat, pokud hráč vyplní dvě základní linky současně jedním tahem. V takovém případě obě linky zmizí a hrací plocha se posune diagonálně. Následující obrázek ukazuje pozici, v níž bílý umístí figurku na pole H1 a tím způsobí posun hrací desky šikmo doprava dolů (před a po tahu):



Hrát tuto hru

Prohlédněte si také: Piškvorky, Line4, Anti Line4, Linetris, Pavoučí Line4, Pente, Keryo Pente, Malé pente, Malé keryo pente, Snadné pente, Snadné keryo pente, Pavoučí linetris, Pro piškvorky, Swap piškvorky, PahTum, Hasami šógi, Connect6, Řadovka, Míchaná vajíčka, Parašutistická řadovka, Kočičí řadovka
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol