Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Hrát tuto hru

Statistika vyhraných her
křížky155490 (57.24 %)
kolečka113131 (41.65 %)
Remíza2981 (1.09 %)

Piškvorky

Základní pozice a cíl hry

Piškvorky zná snad každý, kdo někdy držel v ruce čtverečkovaný papír a tužku. BrainKing.com vám umožňuje hrát klasické piškvorky na hrací desce 15x15 polí. Cílem této hry je umístit pět figurek do souvislé řady vodorovně, svisle nebo úhlopříčně. Hra začíná na prázdném hracím poli.Umisťování figurek

Každý hráč smí umístit v každém tahu jednu figurku na libovolné neobsazené pole. Na následujícím obrázku bílý umístil figurku označenou modrým čtvercem.BrainKing.com podporuje nejrozšíženější sadu figurek - křížky a kolečka. Na žádost několika hráčů byla rovněž přidána varianta bílých a černých kamenů. Mezi těmito dvěma druhy grafiky lze přepínat v Nastavení, sekce Piškvorky.


Ukončení hry

Hra končí, pokud je splněna jedna z následujících podmínek:
  • Jeden z hráčů umístí pět nebo více figurek do souvislé řady vodorovně, svisle nebo úhlopříčně. Tento hráč vyhrává hru.
  • Celá hrací deska se zaplní figurkami, aniž kterýkoliv z hráčů splní předchozí podmínku pro vítězství. V tom případě hra končí remízou.

Hrát tuto hru

Prohlédněte si také: Piškvorky, Line4, Anti Line4, Linetris, Pavoučí Line4, Pente, Keryo Pente, Malé pente, Malé keryo pente, Snadné pente, Snadné keryo pente, Pavoučí linetris, Pro piškvorky, Swap piškvorky, PahTum, Hasami šógi, Connect6, Řadovka, Míchaná vajíčka, Parašutistická řadovka, Kočičí řadovka
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol