Přihlašovací jméno: Heslo:
Registrace nového uživatele
Hrát tuto hru

Statistika vyhraných her
bílý5511 (50.44 %)
černý5300 (48.51 %)
Remíza114 (1.04 %)

Žabí stehýnka

Jde o zajímavou variaci na hru Hledání žab, kterou rovněž vymyslel Michael Coan v roce 2007. Vzhledem k tomu, že základní pravidla jsou totožná s Hledáním žab, popíšeme pouze důležité rozdíly:
  • Nejsou zde žádné červené a modré žáby, které by patřily jednomu nebo druhému hráči. Místo toho obsahuje hrací deska 9 zelených žab v náhodně vybraných pozicích, neviditelných pro oba hráče. Cílem hry je získat více bodů než soupeř pomocí střílení a hádání, dokud všech 9 žabiček není odhaleno.
  • Hrací deska má velikost 13x13 čtverců a pokaždé začíná s 0 (nulou) v samém středu. Důvodem tohoto pravidla je zabránit nechtěných odstřelům během prvního tahu, kdy ještě nejsou k dispozici žádné informace o umístění žab. Toto rovněž znamená, že žáby jsou náhodně rozmístěny po hrací ploše s výjimkou středového pole G7 a všech jeho sousedících polí.
  • Protože hra končí až poté, co jsou všechny žáby objeveny (nebo zastřeleny), žádné další body se nepřičítají ani neodečítají od konečného skóre, protože na desce nezbývají neodhalené žáby pro konečný součet.
Hrát tuto hru

Prohlédněte si také: Tablut, Tankový boj, Halma 8x8, Halma 10x10, Amazonky, Jarmo, Žabka, Džungle, Žravá žabka, Kulová žabka, Člověče, nezlob se, Průlom, Asimilace, Ataxx, Cheversi, Kostkový poker, Trojitý kostkový poker, Hledání žab, Logik, Mancala, Žabí stehýnka, Kostkový poker 6D, Trojitý kostkový poker 6D, Velká džungle, Souboj jezdců, Camelot, Cam
Datum a čas
Přátelé on-line
Oblíbené kluby
Společenstva
Tip dne
Copyright © 2002 - 2018 Filip Rachůnek, všechna práva vyhrazena.
Zpět na vrchol